Zarządzanie i obieg dokumentów

Program do zarządzania i obiegu dokumentów w firmie

Każdy przedsiębiorca prawdopodobnie zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że obieg dokumentów w firmie jest niezwykle ważny. Trzeba zwrócić uwagę na to, że dokumenty w formie papierowej są powoli wypierane przez te elektroniczne, ale póki co daleko jeszcze do sytuacji, w której dokumenty papierowe całkowicie znikną i zastąpi je elektroniczny obieg. W tym momencie sztuką będzie łączenie dokumentów papierowych z elektronicznymi i zarządzanie nimi w profesjonalny sposób. Działając na różnych płaszczyznach i prowadząc zróżnicowane działania zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że zarządzanie dokumentami to kwestia niezwykle istotna. W praktyce udało się nam wypracować nowoczesny system do zarządzania i obiegu dokumentów w firmie, który znacząco usprawnia procesy zarządzania w firmie.

 

Sprawne zarządzanie dokumentacją

Niezależnie od tego dla kogo realizujemy swoje zadania musimy wszystkie podejmowane działania dokumentować. W naszym przekonaniu będzie to sprawa kluczowa, gdyż umożliwia pełen zapis  procesów, a co za tym idzie właściwą ocenę ryzyka podejmowanych działań, a także zarządzanie reklamacjami. Należy zwrócić uwagę na to, że obieg dokumentów w firmie może ponadto wpływać na sprawniejszą obsługę poszczególnych klientów.

Przygotowując system zarządzania i obiegu dokumentów w firmie decydowaliśmy się wykorzystywać nasze wieloletnie doświadczenie związane z pracą z różnymi dokumentami w formie papierowej i elektronicznej. Zdając sobie sprawę z tego, że trzeba żyć w dwóch porządkach zdecydowaliśmy się stworzyć system, który nam to ułatwia. W tym momencie funkcjonuje w naszej firmie nowoczesna forma zarządzania dokumentami. Cały system jest zrealizowany w taki sposób, że łatwiejsze staje się ich porządkowanie oraz wyszukiwanie tego, co w danym momencie będzie szybko potrzebne. Całe rozwiązanie zostało połączone z pocztą elektroniczną, co umożliwi szybkie przesyłanie dokumentów, również bezpośrednio z systemu. Oprócz tego, zastosowany interfejs do skanera usprawnia proces zapisywania w systemie dokumentów papierowych. 

Zapytaj o wdrożenie nas, lub naszego autoryzowanego przedstawiciela www.editsystems.com.pl