Oprogramowanie dla laboratorium

Oprogramowanie dla laboratorium

Oprogramowanie dla laboratoriów, umożliwiające przyjmowanie zleceń, nadzór nad realizacją zleceń, wystawienie świadectw analizy, gromadzenie dokumentacji w formie kartotek, jak i fakturowanie. System zawiera elementy kontroli jakości, oraz system uprawnień, określający co użytkownik może , a czego nie może zrobić w systemie . Program został oparty o doświadczenia Polcargo International, posiadającego 2 akredytowane laboratoria, jak również akredytowanej jednostki kontrolnej typu A, i akredytowanej jednostki certyfikującej wyroby.

System zapewnia:

Unikalną cechą systemu jest to, iż zapewnia obsługę wielu próbek w ramach jednego zlecenia dla wielu pracowni laboratorium, nie tracąc możliwości szczegółówego określenia zakresu odpowiedzialności.

System można rozbudowywać o szczegółowe raportowanie, w tym rozwiązania typu business intelligence, jak również moduły z zakresu zarządzania personelem w kontekście zapewnienia jakości i planowania szkoleń, nadzoru nad aparaturą, zakupami i in.

Dostosowujemy system do indywidualnych preferencji i potrzeb - szczegółowe rozwiązania są opracowywane na życzenie klienta.

Zapytaj o wdrożenie nas, lub naszego autoryzowanego przedstawiciela www.editsystems.com.pl