Badanie paliw

Badanie paliw

Nasze nowoczesne laboratorium gwarantuje wszystkim klientom szerokie spectrum podejmowanych działań. Między innymi dlatego w zakres naszych usług wchodzi między innymi skrupulatne badanie paliw. Chcąc zapewnić naszym klientom profesjonalną jakość realizowanych usług postaraliśmy się o akredytację i certyfikaty, który jest potwierdzeniem jakości naszych badań. Jednocześnie wszystkie realizowane usługi są zgodne z obowiązującymi normami, a nasz zespół pracuje na nowoczesnym sprzęcie, który jest gwarancją wiarygodności uzyskiwanych wyników.
 
W dzisiejszych czasach jakość paliw ciekłych i stałych jest niezwykle istotna. Nowoczesne samochody, kotły i inne urządzenia wykorzystujące paliwa są bardzo wrażliwe i dlatego słabej jakości paliwa prowadzić mogą do różnorakich uszkodzeń, które potem będzie trudno doprowadzić do zadowalającego stanu technicznego.
Przeprowadzone w naszym laboratorium badania pozwalają zidentyfikować paliwo nie spełniające obowiązujących norm.
 
Nasz zespół zajmujący się badaniem paliw ma do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt, który pozwoli przeprowadzić skrupulatne badania we właściwym czasie. W naszym przekonaniu dokładność badań i określenie poszczególnych składników w należyty sposób będzie kwestią niezwykle ważną w przypadku kontroli paliw. Dlatego nasi pracownicy są nieustannie szkoleni i uczestniczą w różnorakich spotkaniach, w czasie których mogą powiększać zakres swoich umiejętności.
 
Całe nasze laboratorium jest regularnie unowocześniane i wprowadzane są nowoczesne aparatury pomiarowe, które stają się podstawą do dokładniejszego wykonywania zleconych zadań. Dzięki wielu urządzeniom, które pozostają w naszej dyspozycji jesteśmy w stanie wykonać konkretne badania dokładniej a uzyskiwany wynik będzie bliższy rzeczywistej wartości. Oznaczenia, które są realizowane w zakresie badania paliw opierają się na znormalizowanych przepisach, w których zostały dokładnie określone metody referencyjne pozwalające na profesjonalne badanie paliw stałych i ciekłych. Nasze laboratorium również było wielokrotnie testowane i sprawdzane pod kątem jakości realizowanych usług, dlatego nasi klienci mogą być pewni, że wykorzystają pomoc doskonałych specjalistów, którzy rzeczywiście będą w stanie zająć się oznaczaniem jakości paliw w sposób profesjonalny z wykorzystywaniem wszystkich dostępnych nowoczesnych metod. Polcargo świadczy również kompleksową usługę inspekcji ilości i jakości paliw łącznie z pobieraniem próbek.