Szkolenia

Prowadzimy szkolenia morskie dla osób chcących zdobyć kwalifikacje do pracy na morzu i śródlądziu oraz osób, które muszą uaktualnić posiadane kursy i zrobić nowe, obowiązujące zgodnie z Międzynarodową Konwencją STCW 78/95.

Nasz Ośrodek jako jedyny prowadzi kursy języka angielskiego dla marynarzy, który jest językiem zawodowym, specjalistycznym i nie jest nauczany w szkołach językowych, a wymaga się go zarówno na statku przy wykonywaniu codziennych czynności, jak i przy rozmowach o pracę.
Kursy te przygotowują także do egzaminu na stopień starszy marynarz, szyper.
Przykładowe tematy zajęć to: terminologia związana z budową statku, maszyn i wyposażenia pokładowego, komendy, pogoda, czas, kurs, pozycja, przyjęcie pilota i holownika, rozkłady alarmowe, udzielanie pomocy, interview, rozmowa z pracodawcą, przekazanie informacji o posiadanych kwalifikacjach, pisanie CV, pisanie raportów z kolizji i wiele innych.

Ośrodek posiada certyfikację Urzędu Morskiego oraz certyfikat ISO-9001. Ośrodek funkcjonuje od marca 1999 roku i rocznie szkoli około 1240 osób.

Istnieje możliwość przesuwania terminów i prowadzenia szkolenia w dni sztormowe oraz prowadzenia kursów w dodatkowych terminach dla grup zorganizowanych.

DLA OSÓB ROBIĄCYCH W OŚRODKU JEDNOCZEŚNIE 4 KURSY STOSUJEMY RABATY

Terminarz szkoleń